Tajná vzpěračská technika, která se přidá k vašim denním cvičením

V tomto článku budu mluvit o velmi jednoduchém triku používaném před lety k dosažení výbušného růstu svalů. Dnes je to trochu zapomenuté, ale není na to žádný důvod, právě naopak!

Tato technika vzpírání byla velmi oblíbená u fanoušků na kulturistiku dlouho před vámi, milí čtenáři, zvedané závaží … nebo dokonce chodili, Jejda. A je to škoda, že se to nevyužívá tolik, protože se mrhá příležitost získat skvělé výsledky. Čtěte dále a dozvíte se, jak vytěžit více ze svého úsilí o kulturistiku.

V kulturistice je nutné, aby svaly rostly a rozvíjely se, musejí být svaly vystaveny vysokému napětí. Když jsou svaly přetíženy větším napětím, než jaké bylo naposledy, svalový systém iniciuje mechanismus hypertrofie nebo zvýšení hmotnosti, což vede ke zvýšení velikosti a síly svalů.

Čím větší je svalová síla, tím více je tkáň stimulována. Proto, aby vaše svaly měly co nejlepší růstové příležitosti, je nutné na ně aplikovat dobrou stimulační techniku ​​ve vašem posilovacím programu.

Nyní už je dost řečí a nechte se pustit do práce. Už jste někdy slyšeli o negativní propagaci? Nebo trénink výstředních kontrakcí? Jedná se o techniku ​​silového tréninku, která svaly velmi žádá, dokonce více než konvenční vzpírání. Toto zvýšené množství stresu na svalu vede k vyššímu růstu svalů. Excentrická nebo negativní kontrakce je jako výtah klesající. Při zvedání váhy je napětí ve svalu menší než při snižování hmotnosti. Zvýšení svalového napětí během pohybu dolů je způsobeno prodlužováním svalových vláken a zvyšováním napětí v každém svalovém vlákně, což vede ke zvýšení potenciálu růstu svalů.
 

http://bp3.blogger.com/_vSgKcoOFeJI/SBc_c6YjNdI/AAAAAAAAAoQ/GaanvkBtbZQ/s400/activities-weight-training.jpg

Dalším příkladem je tisková banka. Zvedání tyče do bodu úplného prodloužení a poté opětovné spouštění, které se snaží nenechat spadnout příliš rychle a zasáhnout hrdlo, se nazývá excentrická kontrakce. Čím déle trvá snížení tyčinky, tím více je stimulováno svalové vlákno a zvyšuje se růst svalů.

ČÍST  Životopis Alexandra, hispánsko-římského gladiátora (VIII)

Lidské svaly jsou skvělou věcí, která může při negativním pohybu (nebo výstředním kontrakci) zvednout až o 40% více než při pozitivním kontrakci svalů. Pozitivní kontrakce (vzpírání) je, když dochází ke zkrácení svalových vláken.

Tato 40% extra váha, kterou můžete zvedat při negativní kontrakci, zvyšuje intenzitu vašeho silového tréninku a způsobuje větší stimulaci svalů. Proto je dosaženo maximálního napětí a optimální úrovně stimulace pro růst a vývoj svalů.

Uvědomte si, že se ukázalo, že technika negativního vzpírání zvyšuje poškození svalových vláken a naopak zesiluje bolest svalů. Toto extra svalové trauma je výsledkem intenzivnějšího a intenzivnějšího svalového tréninku. Spolu s tímto zvýšením intenzity se získají kratší tréninkové periody a zvýšení rychlosti procesu růstu svalů.

Budování svalů, které chcete, je snazší, než jste si mysleli, pokud použijete negativní opakování. Zadejte ji do svého silového tréninkového programu a zvyšte tak rychlost, se kterou stavíte svalovou hmotu.