Svaly a další! Výživa blog, který vyniká nejvíce na internetu!

Vítejte v Muscle And More! Výživa blog, který vyniká nejvíce na internetu!

My jsme blog, jehož cílem je pomáhat a informovat lidi, kteří chtějí změnit svůj image. Prokázat, že udržování zdravého života není obtížné. V současné době a vzhledem k dennímu rytmu života se nemůžeme vždy soustředit na to, abychom dělali věci dobře, s MusculoYmás … to je u konce! Řiďte se našimi radami a starejte se o sebe jako nikdy předtím!

Víte, co jíst po tréninku?

Mnoho amatérů v kulturistika svět mít špatný zvyk nebo nevědomost, že po tréninku nejí jídlo. 

http://2.bp.blogspot.com/-ptzzkx1bzQw/TzUsjUbSkwI/AAAAAAAAAAEQ/cnXToGc4YC0/s200/manzana-post-entreno.jpgMnoho z vás může myslet, “ Po tréninku už mám proteinový koktejl jako nutriční náhradu . „

Ale opravdu to potřebuješ? Víte, jaký toxický odpad filtrujete přes játra? Jak víte, že nedáte přednost doplňování než jídlu? To jsou otázky, které podle mé zkušenosti většina příznivců tohoto sportu nevědí. Aby naše doplňování fungovalo 100%, musíme nejprve přirozeně napravit a uspokojit všechny naše nutriční potřeby. Pouze tímto způsobem získáme maximum z našich sportovních doplňků.

Nyní si představme svět bez suplementace. Tam, kde náš přínos při budování svalnatého těla závisí na správné stravě, přiměřeném tréninku a zbytku nezbytném k zotavení. Tři základní faktory pro vývoj svalů. 

Na konci naší sportovní praxe musíme mít na paměti povinnost správně jíst. Na tom bude záviset naše zotavení a růst svalů.

Během tréninku naše svalová vlákna trpí malými mikrotrhnutímmi v důsledku úsilí. Který pak bude muset být získán pro jejich následné zvětšení velikosti svalů.

Pokud je naším cílem dosáhnout těla, které je tvořeno, pečováno, tvrdé, symetrické as kvalitní svalovou hmotou, máme nebo „nucen“ dělat věci dobře a myslet na sebe.

Nenechme se ovlivnit falešnými gymnastickými mesiáši, kteří věří, že mají deset přikázání „být silný.“

 

http://1.bp.blogspot.com/-19HQQqrZakQ/TzUs1jMo5jI/AAAAAAAAAeg/wLFGdpgqa58/s320/Alimentacion+Post+Entrenamiento.jpg

Nechte přestat falešná pouliční témata a dělat věci správně a se znalostí.

http://1.bp.blogspot.com/-znwwU2v4s14/TzUtH9TgmZI/AAAAAAAAAeo/DDDVmchAdZ4/s320/post-entreno2.jpgKdyž trénujeme, naše tělo jde do katabolismus , to znamená, že zásoby energie jsou vyprázdněny, svalová vlákna jsou zničena a také ztrácíme vodu. Jíst po tréninku je důležité, protože naše tělo je vnímavější ke sběru a ukládání energie pro proces regenerace.

ČÍST  Co je Synthol: látka, která se Popeye vstříkla do jeho těla a která ohrožovala jeho život

Po tréninku je vhodné nenechat jíst více než hodinu a půl , protože do té doby se ocení, že tělo rychleji vstřebává živiny. Proto při mnoha příležitostech, zejména pokud byl výcvik intenzivní, pociťujeme brutální pocit hladu, protože naše tělo volá po nás, abychom naplnili energetické nádrže nyní, když je nejlépe přizpůsobí.

 stravovací momenty po tréninku bude mít více energie k dispozici, když jdeme na další trénink a zotavit se dříve zásadní, pokud hledáme je výkon. Také zkrátíme období únavy, ve které se po tréninku cítíme velmi unavení. Vklady glykogen a uspořádání aminokyseliny v krev bude klíčem k lepšímu uzdravení, což se nám povede dobře, pokud po tréninku si naplánujte stravu.

Potraviny, které se mají po tréninku jíst, se budou lišit v závislosti na tom, co jsme udělali: kardiovaskulární, váhy, týmové sporty, kulturistika … ale neměli byste chybět dobře hydratace na bázi vody, bílkovinová jídla takový jako maso, tuňák nebo krůta a jídlo bohaté na uhlohydráty jako chléb nebo těstoviny. Zvláště pokud jsme udělali kardiovaskulární, musíme se také postarat antioxidanty , které vezmeme z ovoce, zeleniny nebo ořechů.

Pomocí těchto jednoduchých pokynů budeme schopni zvýšit naši svalovou hmotu správným a přirozeným způsobem. Konzumace živin a antioxidantů, když to naše tělo potřebuje, dosažení požadovaného těla je otázkou času a obětavosti.