Skauti připravují 60 let kulturistiky

 

https://www.elsoldesalamanca.com.mx/local/2jezom-anuncian.jpg/alternates/LANDSCAPE_768/ANUNCIAN.JPG

Oznamují skupiny skautů Salamanky, 60. výročí a mají v úmyslu odhalit sochu, která by byla umístěna v Colonia Bellavista. 

Salamanca, Gto; Zakladatelé skautských skupin v Salamance se scházejí, aby oslavili 60 let kulturistiky v Salamance, mají v úmyslu umístit tributovou sochu a připravili různé aktivity, aby zvýšili jméno těchto skupin, které se narodily v důsledku povodní v 50. letech 20. století .

Při návštěvě redakce El Sol de Salamanca, Ernesto Amaya Alfaro, David Rendón Alfaro a Oliverio GarcíNieto, sdělil řadu činností, které mají být provedeny, a zároveň odhalily touhu umístit obraz, který odráží sochu v Salamance, k těmto skupinám se připojily a mají v úmyslu získat finanční prostředky.

Při popisu činností poukazují na to, že v srpnu letošního roku uspořádají soutěž o logo na oslavu, pak v září, tombola mezi přáteli, aby získali finanční prostředky na výstavbu pomníku skautingu v Salamance. a večeři, která byla nazvána „sýr, chléb a víno“.

V měsíci říjnu představení divadelní hry, v listopadu možná prezentace symfonie University of Guanajuato a v prosinci ocenění ocenění vůdcům skautských jednotek ze Salamanky.

Za měsíc leden 2019. – Kantonment (tábor v chatkách) bývalých skautů
v pramenech San Joséé Michoacán, v měsíci březnu, rodinná procházka k vodopádům Tamazopo SLP V měsíci květnu fotografická výstava Old Scout událostí a za měsíc červen inaugurace Scouting Monument, výroční oheň, kterého se zúčastní skupiny bývalých skautů a nabídne se slavnostní taneční večeře.

ČÍST  Výživa sportovce a jeho význam