Schwarzenegger: Trump je Terminátor, chce ukončit pokrok a budoucnost

Schwarzenegger: „Trump je Terminátor, chce ukončit pokrok a budoucnost“

Herec, podnikatel, kulturista a bývalý guvernér Kalifornie, Arnold Schwarzenegger, potvrzuje, že Donald Trump „je Terminátor“ protože podle rozhovoru s Efe chce ukončit zákony o životním prostředí tohoto severoamerického státu a USA „ukončit veškerý pokrok as jakoukoli nadějí do budoucnosti ”.

Herec je v Barceloně (severovýchodní Španělsko) pro Arnold Classic Europe, mistrovství v kulturistice a fitness, které se koná tento víkend.

Schwarzenegger je spolehlivým ochráncem životního prostředí a vyčítá světovým vůdcům jejich nedostatek „vůle a vnitřnosti“ čelit současné klimatické krizi.
Přes jeho republikánskou příslušnost, Schwarzenegger (Thal, Rakousko, 1947) silně kritizuje Trumpa, který nedávno zrušil federální povolení, které dovolilo Kalifornii mít své vlastní standardy proti znečišťujícím emisím: „Musíme se toho zbavit co nejdříve ”, Věta.

„To, co dělá, je trestné!“ Vyhlašuje Schwarzenegger, který kromě toho, že lituje rozhodnutí Trumpa č. 39 donutit Kalifornii snížit limity znečištění, kritizuje také federální environmentální politiku: „Zbavuje se předpisů a zákonů životního prostředí, které byly schváleny předchozími prezidenty ”.

Bývalý guvernér říká, že Kalifornie # 39; s „tvrdé zákony o životním prostředí“, které snížily emise znečišťujících plynů a zvýšily energii z obnovitelných zdrojů, jsou „příklad úspěchu“ pro každého.

Domnívá se, že nejsou slučitelné s hospodářským růstem, protože v současné době je samotný stát pátou světovou hospodářskou mocí za Spojenými státy, Čínou, Japonskem a Německem.

„Politizují problém tím, že říkají, že se jedná o otázku levice nebo pravice. Je to nesmysl ”, vyčítá herci, který oceňuje mobilizaci ve prospěch klimatu mladých lidí z celého světa, který, jak předpovídá, bude trpět“ mnoho chyb, které se nyní dělají ”.

„Staří muži, kteří tento problém vytvořili, zemřou za 30 nebo 40 let, ale tyto děti zdědí zděšenou planetu,“ zdůrazňuje.

ČÍST  Skauti připravují 60 let kulturistiky

Bývalý guvernér je vůči světovým vůdcům velmi kritický za to, že nekonali „praví státní zaměstnanci“ a „nicnedělání“, Ačkoli „obyvatelstvo žádá o přijetí opatření proti znečištění.“

Podle Schwarzeneggera, politiků „jsou uvíznutí ve svých ideologiích, lžou, neplní své sliby, podvádějí a sají ropné společnosti.“

Kromě propagace Arnold Classic Europe propagoval Schwarzenegger svůj nejnovější film “Terminátor: Dark Destiny” v Barceloně šestá splátka této smyšlené série o lidsky vypadajících androidech naprogramovaných na zabíjení lidí.

„Jsem na ni velmi hrdý, myslím, že jsme odvedli fantastickou práci,“ zdůrazňuje svůj nový film.

Bývalý guvernér uznal jeho lásku k Barceloně a Španělsku, kde se tato sportovní akce konala již devátý rok, a ujišťuje, že by „milovat“ ještě jeden film.

“Jeden jsem už udělal v osmdesátých letech, # 39; Conan Barbarian # 39 ;, ale bylo by skvělé udělat další. Místa jsou fantastická, mají co nabídnout ”, poznamenává populárního herce.

Na jeho obranu a „zdravá planeta“, herec tvrdí jeho „pohyb pohybu“, který na několik dní vzal do Barcelony, aby propagoval zdravé návyky a požadoval inkluzivnost sportu.

“Při kulturistice a vzpírání váží břemeno to samé, ať už jste bohatí nebo chudí, mladí nebo staří, muslimští, katoličtí nebo židovští; je to dobrá věc na sportu, všichni jsou si rovni ”uzavírá.EFE