Recenze Tacfit Commando – klady a zápory programu Scott Sonnon

Recenze Tacfit Commando – výhody a nevýhody programu Scott Sonnon # 39;

Tacfit Commando od Scott Sonnon je oblíbeným tréninkovým programem v oblasti tělesné hmotnosti. V této recenzi Tacfit Commando se podíváme na tuto show a uvidíme, jaké jsou výhody a nevýhody produktu Scott Sonnon # 39 ;.

Přehled Tacfit Commando – Co přesně to je?

Program Tacfit Commando Body Weight Training Program je vysoce inovativní systém vyvinutý jedním z nejuznávanějších zdravotnických odborníků na světě, Scott Sonnon. Místo toho, aby se zaměřil na estetickou část kulturistiky, která slouží pouze ke zlepšení vzhledu, ale ne k aktuální kondici těla # 39; Scott Sonnon pracuje na vývoji cvičení, která mohou zvýšit svobodu pohybu a současně zvýšit funkční sílu. .

Scott Sonnon nabízí pro svůj příkazový program Tacfit dvě verze: základní balíček a luxusní balíček. V souhrnu jsou uvedeny součásti každého balíčku:

Základní balíček obsahuje:

1. Stručná příručka Mandate

2. Cílový kalendář

3. Informativní didaktická knihovna o cíli filmu

4. Techniky obnovy řešení z exkluzivní série videoklipů Ops

Balíček Deluxe zahrnuje:

1. Sledovací simulační filmy

2. Rychlé zotavení a respirační tajemství spekulačních operací

3. Dietní plán taktické přípravy

4. ebook bojovníků receptu

5. DVD ke stažení „v oboru“

Nyní pojďme hovořit o některých profesionálech a nevýhodách tohoto programu:

Přehled Tacfit Commando – výhody a nevýhody

Profesionálové

Zabere to jen málo času

V Tacfit Commando potřebujete pouze asi 30 minut času na cvičení. Vojáci nemají dostatek času na odpočinek, mají přísné harmonogramy, takže vše, co potřebujete, je 30 minut denně.

ČÍST  Pozastavení šampionátu v kulturistice po masivním opuštění jeho účastníků

Lze provádět kdekoli bez speciálního vybavení

Ve společnosti Tacfit Commando není nutné používat žádné vybavení, aby se maximalizovaly výhody tohoto programu.

Komplexní program fitness odborníka

Není pochyb o tom, že Scott Sonnon je odborníkem v této oblasti. Scott byl za rohem a vyškolil řadu vojenských jednotek k přípravě na boj. Musíte být odborník na výcvik hlavních jednotek izraelské armády a ten chlap není ani Izraelcem, což ho činí ještě neuvěřitelnějším.

Plná 60denní záruka vrácení peněz

Program je podpořen 60denní zárukou vrácení peněz, a pokud nejste spokojeni, získáte vrácení peněz.

Nevýhody

Několik tvrdých cvičení

Některá cvičení v programu Scott Sonnon jsou velmi obtížná. Může být obtížné některé z nich opakovat. Bude trvat nějaký čas, než se dostaneme do rytmu této show, takže mějte na paměti, až ji získáte a uděláte si čas.

Ne pro „Modelka“ účely

Toto školení se zaměřuje na řadu systémů tréninku tělesné hmotnosti, zatímco jeho hlavním cílem je získat funkční sílu vašeho těla. Pokud je vaším hlavním cílem získat žádoucí odbourávání tuků v žádném okamžiku nebo budovat své tělo jako mužský model, pak tento program není pro vás. Není to úplně podvod, ale něco, co byste měli vědět.

Balíček Deluxe je mnohem lepší než základní balíček

Část Recepty Scott Sonnon Warriors a Dietary Guidelines jsou k dispozici pouze v balíčku Tacfit Commando Deluxe. Podle mého názoru by měly být zahrnuty také do základního balíčku, protože jsou velmi důležité.

Přehled Tacfit Commando – zadní linie

Tacfit Commando od Scott Sonnon # 39 je v zásadě velmi kompletní a jedinečný program, který vám pomůže přivést vaše tělo a mysl na úroveň elitních bojovníků, speciálních operačních sil, pečetí a tajných špehů.

Pamatujte však, že tento program není vhodný pro kulturisty a vyžaduje nějaký čas na zvládnutí. Doufám, že tato recenze Tacfit Commando byla pro vás užitečná, vše nejlepší! 

ČÍST  5 tipů, jak se vyhnout ztrátě svalů ve vymezené fázi: Neztrácejte těžce vydělané svaly