Malinové ketony – jsou dobré pro hubnutí

Pokud potřebujete zhubnout, nejste sami. Problém je v tom, že konvenční metody odbourávání tuků nebo kalorií jsou tak obtížné, že odhadovaných 85% lidí je neúspěšných. Ale nebojte se, nemusíte být součástí těchto čísel. Naštěstí každý den existuje více a lepších možností, jako jsou malinové ketony.

O ketonech maliny se říká, že způsobují, že tuk uvnitř buněk se rozkládá efektivněji, což pomáhá vašemu tělu rychle zbavit tuk. Hladiny adiponektinu jsou také nárokováni zvýšit . Adiponectin je hormon, který působí přímo v regulaci metabolismu.

Obecněji, malinové ketony jsou směsí, která dává malinám jejich výraznou vůni. Někteří lidé (a jejich studie) však tvrdí, že to také nabízí zdraví výhody , počítaje v to výhody hubnutí .

Malinové ketonové doplňky získaly popularitu na scéně zdravých potravin jako pomoc při hubnutí. Čtěte dál, když mluvíme o použití malinových ketonů stejně jako další funkce.

Použití malinových ketonů

https://acuatrolados.com/wp-content/uploads/2020/01/cetonas-de-frambuesa-1.jpg

Výrobci zdravých potravin a doplňků tvrdí, že ketony maliny mohou zlepšit zdraví , ale výzkum těchto zdravotních tvrzení zůstává omezený.

Níže se chystáme diskutovat o možném použití malinových ketonů a vysvětlit vědu, která stojí za každým použitím.

Ztráta váhy

Někteří lidé věří, že malinové ketony pomáhají hubnutí. Podle webové stránky www.cetonadeframbuesa.net/  “ tato chemická látka má vlastnost zvyšování svalové hmoty, takže může být vhodná pro lidi, kteří praktikují kulturistiku, protože urychluje metabolismus a způsobuje termogenní účinek .“ Tohle znamená tamto tělesná teplota stoupá , také zvýšení množství spálených kalorií. Co umožňuje eliminovat více tuku.

Další použití

Také se hodně hovořilo o vlastnostech malinových ketonů pro:

  • Nemoc jater . Výsledky a 2012 studie na zvířatech naznačují, že malinové ketony byly schopny snížit riziko tohoto onemocnění u hlodavců, kteří ve výše uvedených studiích konzumovali stravu s vysokým obsahem tuků.
  • Zánět . Jíst maliny by mohlo pomoci zmírnit chronický zánět, který podle odborníků hraje roli ve vývoji četných zdravotních stavů.
  • Krása . Aplikace maliny ketonové tekutiny na pokožku hlavy stimuluje růst a zastavuje pád.
ČÍST  Musculation Course - pět potřebných tipů

Vedlejší efekty

https://acuatrolados.com/wp-content/uploads/2020/01/cetonas-de-frambuesa-2.jpg

Některé výsledky studií ketonů mohou způsobovat vedlejší účinky podobně jako jiné doplňky stravy. Mohou zahrnovat: nespavost nebo vysoký krevní tlak.

Lidé, kteří uvažují o použití ketonů maliny, by měli nejprve navštivte lékaře . Mluvit s lékařem dříve, než začnete ketony maliny, je zvláště důležité, zejména pro lidi, kteří:

  • Máte zdravotní stav
  • Berou léky na předpis
  • Vezměte bylinné doplňky
  • Těhotné nebo kojící ženy by měly být ohledně ketonů zvláště skeptické.

Děti by neměly užívat doplňky stravy, aby zhubly.⚠

Dávka

Lidé, kteří chtějí vyzkoušet ketony v nižších dávkách než běžné doplňky výživy, mohou vyzkoušet jíst velké množství malin. Čerstvé maliny obsahují ketony ve svém přirozeném stavu, nikoli syntetické ketony. Oni jsou také obecně bezpečné, ačkoli jíst velké množství nějakého ovoce může způsobit průjem nebo jiné žaludeční stavy u některých lidí.