Co je Synthol: látka, která se Popeye vstříkla do jeho těla a která ohrožovala jeho život

 

Co je to Synthol, látka, kterou Popeye vstříkl do jeho těla a která ohrožovala jeho život?

Kirill Tereshin, Valdir Segato nebo Gregg Valentino byli někteří z těch, kteří se rozhodli vstříknout olej do svalů, aby dosáhli estetické změny bez ohledu na následné důsledky

Čepice obrázku karty

Robote, přečtěte si novinky: 

Složky, které tvoří Synthol, tvoří 85% oleje, 7,5% lidokainu a 7,5% alkoholu. látka, která prakticky deformuje tělo a ohrožuje zdraví osoby, která ho konzumuje. A „rychlá cesta“ za posedlost jejich těly, která nerespektují tréninkovou rutinu a zdravé stravovací návyky.

Rus „Popeye“ Kirill Tereshin , který po debutování ve smíšených bojových uměních opět získal titulky, není jediný případ známý dnes. V Jižní Americe je Brazílie zemí, kde se největší počet případů stal virovou Arlindo de Souza , Romario Dos Santos Alves a Valdir Segato jako příklad.

Mluvil olympijský kulturista Francisco Ozores Infobae o tomto produktu, který je ve světě kulturistiky zcela odmítnut, „protože to nepřináší žádný užitek, ani ze síly, ani fyzicky ani esteticky.

Rus „Popeye“ vstříkl Synthol do paží (@ kirilltereshin96)

Ti, kteří využívají tento olej injekcemi, se nazývají  „Lidský Hulk“ , v důsledku svalové deformace, které vystavují ve svých tělech v náručí, pecs a zpět.

“Synthol se obvykle používá k vytváření boulí v těle to samozřejmě nemá žádnou sportovní funkci, protože nevede ke zlepšení sportovního výkonu. Jen to vám dává aspekt místního otoku protože se používá v určité oblasti, „říká Ozores.

Také ředitel konzultační FITDESA to uznal je látka, která není povolena v kulturistice od té doby, “lze jej snadno zjistit, protože v oblasti, kde byl aplikován, je zaznamenán neobvyklý zánět. Je to trestné a neregulované v kulturistice, takže by byl sportovec diskvalifikován. “ Kromě toho se domnívá, že „mohlo by to souviset více s estetikou a posedlostí chtít vytvořit tělo s určitými abnormálními a odlišnými proporcemi, než se samotným sportem“ protože síla bude stejná i přes větší svaly .

ČÍST  Dieta Dorian Yates a výživové tipy pro získání svalové hmoty

 

(Instagram: @romariohulkbrasileirooficial)

(Instagram: @romariohulkbrasileirooficial) „Brazilský Hulk“, byl vstříknut do paží, pec a zpět

Produkt vytvořený během 80. let Chrisem Clarkem začal na trhu obíhat s myšlenkou lékařsky pomáhá lidem, kteří mají viditelně existenci svalové skupiny ostatní a kde není na základě školení dosaženo přirozené rovnováhy.

„V Argentině nejsou známy žádné velké případy a je poměrně obtížné je získat. Nevím o někom, kdo jej prodává nebo prodává přímo, nebo komu je povolen bezplatný prodej, „řekl Francisco Ozores a dodal: “ Pokud je v Brazílii velmi slavný . Existuje mnoho případů # 39; vlivné osoby # 39; to není vůbec příklad. V jiných odvětvích Jižní Ameriky to není příliš populární. „

Brazilští bratři se kromě steroidů uchýlili k použití Syntholu

Brazilští bratři se kromě steroidů uchýlili k použití Syntholu

Existuje mnoho rizik, které může jeho nadměrné použití přinést. Jak mladý Kirill Tereshin, tak zkušený Valdir Segato už trpí následky a oba museli pozastavit jeho používání na doporučení lékaře.

“Být místní ropou trvá dlouho reabsorpci . Je to bolestivý proces, je to injekční olej a je znovu absorbován krví může způsobit poškození jiných orgánů. Může být také detekována jako exogenní látka, která je pro organismus škodlivá, a tělo to může odmítnout zapouzdřením a to vede k místní infekci může skončit drenáží, operacemi nebo amputací končetin, „ řekl Ozores.

Chronická bolest spojená s místem vpichu , Vzhled svalová fibróza , infekce a plicní nebo mozkové kompromisy může být také další odpovědí těla na injekční spotřebu Syntholu.